Eleganckie i przestronne

, a może ciepłe i przytulne wnętrze? Stylów wykończenia wnętrz jest tyle ilu projektantów i pomysłodawców. Projekt i aranżacja wnętrz to zagadnienie bardzo szerokie. Zawiera w sobie nie tylko plany wykończenia, kolory, style ale również dobór odpowiedniego wyposażenia, mebli, zabudowy, oświetlenia, dekoracji okien i dodatków.


Planując remont lub odbierając dom, mieszkanie zostaniemy poddani setkom dylematów jak najlepiej zaaranżować naszą nową przestrzeń. Rozpatrujemy kwestie ergonomii, designu, budżetu oraz naszych indywidualnych cech charakteru.


Projektant wnętrz lub architekt wnętrz w pierwszym etapie dokona wizji lokalnej nieruchomości oraz przeprowadzi z nami szczegółowy wywiad zadając pytania dotyczące m.in. czego oczekujemy, co lubimy, czego nie lubimy. Nasza osoba jest dla projektanta inspiracją. Jeżeli lubimy podążać za modą lub wolimy tradycje, z pewnością zostanie to uwzględnione w projekcie. Architekt wnętrz doskonale zna aktualne trendy wykończeniowe oraz ma ogromną wiedzę w zakresie dostępnych mebli i dodatków, które są dostępne na rynku. Wiedza ta zostanie maksymalnie wykorzystana w procesie tworzenia projektu. Podczas pracy twórczej jego kontakt z inwestorem będzie bardzo częsty, a sama aranżacja dziesiątki razy zmieniana i udoskonalana tak aby otrzymany efekt spełniał 100% potrzeb klienta.


Architekt projektant kończąc pracę z projektem przekaże nam wyniki swojej pracy w postaci dokumentacji projektu. W takie dokumentacji znajdzie się plan zagospodarowania przestrzeni, dobór materiałów wykończeniowych, spis i projekt mebli, wizualizacje 3D aranżowanej przestrzeni oraz kosztorys prac, który nie będzie jedynie wynikiem suchej kalkulacji kosztów ale również wytężonej optymalizacji kosztów. Zatrudniając profesjonalnego projektanta możemy liczyć na jego nadzór nad przebiegiem prac tak aby wizja została zrealizowana w 100%.

  • Najbliższe
  • Najwyżej ocenione
  • Najnowsze