Babciny kredens potrzebuje renowacji? Szwedzkie meble za trudne do złożenia?

stolarz obrabia drewno piłą, dłutem ręcznym

Niewymiarowa kuchnia? Dla stolarza z pasją to żaden problem.


Wykonanie mebli na wymiar to dość długi proces. Przygotowanie powinniśmy zacząć od dokładnych pomiarów miejsca gdzie będą znajdować się meble lub dowolne inne konstrukcje drewniane. Różnica poziomów, krzywe ściany, brak kątów to warunki, które powinny zostać uwzględnione podczas projektu mebli. Stolarz to osoba, która ma za zadanie, nie tylko zaprojektować i wykonać meble według wskazówek inwestora ale również doradzić w kwestiach funkcjonalnych i estetycznych.


Meble to nie tylko płyty meblowe ale coraz częściej łączenie różnych materiałów takich jak szkło na wymiar lub tkaniny. Bardzo często stolarze świadczą usługi tapicerskie.


Piękne drewniane meble to sztuka sama w sobie. Profesjonalny stolarz jest w stanie wykonać dowolny projekt zabudowy meblowej i spełnić największe fantazje inwestora.


Meble z duszą wymagają od nas specjalnego traktowania. Renowacja mebli to proces długotrwały i wymagający wiedzy i doświadczenia. Radość z posiadania takich mebli wynagrodzi nam trud włożony w przygotowanie takich mebli.

  • Najbliższe
  • Najwyżej ocenione
  • Najnowsze
1 2

...

3