W dobie

świata on-line sprzedaż nieruchomości lub wynajem jest niezwykle popularny na internetowych portalach zajmujących się handlem nieruchomościami. Badania dowiodły, że nasza uwaga, w pierwszej kolejności, skupia się na ofertach zawierających obszerny opis oraz fotografie oferowanego towaru. Ludzie preferują zobaczyć zdjęcia produktów przez planowaną wizytą.


Fotografia wnętrz jest niezwykle istotna aby odpowiednio wypromować ofertę sprzedaży lub wynajmu domu. Poziom prezentowanych ofert na portalach aukcyjnych jest bardzo różny. Aktualnie same zdjęcia oraz dobry opis już nie wystarczają. Dlatego warto zainwestować w profesjonalnego fotografa, który będzie wiedział jak zrobić odpowiednie zdjęcia aby wyakcentować te elementy mieszkania lub domu, które podniosą zainteresowanie ofertą.


Potencjalny kupujący przeglądając oferty zwróci uwagę na elementy wyeksponowane przez fotografa, budując sobie wizję siebie w oglądanym domu. Dlatego wykonując zdjęcia wykończonych nieruchomości warto zadbać o to aby wyglądały na zamieszkane. Bardzo ważne są odpowiednio dobrane dodatki wystroju wnętrza - ramki ze zdjęciami, poduszki, kwiaty, książki itp. Te wszystkie elementy sprawiają, że przestrzeń wygląda naturalnie, a kupujący snuje wizje swojej rodziny w takim mieszkaniu.


Te wszystkie elementy skutecznie podwyższają prawdopodobieństwo finalizacji sprzedaży nieruchomości.


Z usług fotografii wnętrz korzystają nie tylko sprzedawcy lub właściciele nieruchomości ale również architekci i projektanci wnętrz. Profesjonalne fotografie ich realizacji są świetną reklamą. Klient poszukujący wykonawcy projektu aranżacji przestrzeni przed wyborem będzie chciał zapoznać się z portfolio projektowym architekta. Wizualizacje 3D nigdy nie oddadzą takiego realizmu jak rzeczywiste wykonanie projektów przedstawione na fotografiach.

  • Najbliższe
  • Najwyżej ocenione
  • Najnowsze